Uzņēmums SIA"SIGUS B" dibināts 1995. gadā. Vairāk kā divdesmit piecu gadu profesionālās darbības laikā esam pierādījuši sevi, kā uzticamu partneri ar augstu atbildības sajūtu.  


        
Profesionāls personāls, mūsdienīgu saziņas līdzekļu izmantošana un ilgstoši stabili sadarbības partneri ir mūsu pamatvērtības.

    

      Savu darbību uzņēmums sāka kā kokapstrādes uzņēmums ar vienu kokvedēja automobili. Šobrīd uzņēmumā, kravu pārvadājumus, pastāvīgi veic jau  48 kravas automašīnas ar tentu un pašizgāzēju puspiekabēm. Autoparkā esošo transportlīdzekļu skaits ik gadu tiek atjaunots un palielināts. 

      Kā papildus struktūrvienība uzņēmumā izveidota auto remonta bāze, kura nodrošina visa autoparka tehnisko apkopi, tādējādi uzņēmums spēj pilnvērtīgi atbildēt par sava autoparka drošību un kvalitāti. 


Mūsu vērtības

Lojāli un stabili sadarbības partneri

Izvēlamies labākos risinājumus, lai pilnvērtīgi izpildītu klienta vēlmes un prasības. Augstu vērtējam stabilu sadarbību ilgtermiņā.

Motivēta un profesionāla  komanda

Mūsu komanda mīl savu darbu un pret to attiecas ar augstu atbildības sajūtu. Klienta prasības un vēlmes ir mūsu prioritāte.

Moderns un efektīvs autoparks

Inovatīvi tehniskie risinājumi, profesionāls tehniskais personāls, 24/7 tehniskais serviss - pārliecība par mūsu auto parka drošību un kvalitāti.


 .